O nás

Investorská činnost

Pro své klienty zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí. Někteří majitelé nemovitostí mají své opodstatněné důvody pro to, aby prodeji jejich domů nepředcházela veřejná inzerce a nemovitost byla nabídnuta reálným investorům diskrétně. Naší specializací je prodej komerčních nemovitostí v Libereckém kraji, kde se nám daří prodávat i nemovitosti, které se majitelům nedařilo dlouhou dobu prodat. Velmi dobré zkušenosti máme i s prodejem domů nad 10 mil. Kč nebo s prodejem luxusních, nadstandardně oceňovaných bytů v centru Liberce.

 

Developerská činnost

Nabízíme prodej samotných NW - PUR panelů bez nebo s elektroinstalačními trubkami. Dále nabízíme tzv. STAVEBNICE, tzn. nařezání PUR panelů dle projektu vč. otvorů na okna a dveře, takto nařezané panely se dodávají se spojovacím materiálem. Jedná se o stavbu na klíč s výběrem z desítek projektů, realizaci stavby zajišťuje stavební firma uvedená u projektu.

 

Dezinfekce nemovitostí

Společnost Reality Investors má samostatnou divizi dezinfekce a disponuje flotilou výkonných ozon generátorů s UV zářením.  Dezinfekce prostor touto technologií je rychlá, provádí se čistou cestou bez chemikálií a má maximální možný účinek. Založení divize dezinfekce vychází přímo z potřeb našich klientů, kteří chtějí předávat nemovitosti v souladu s hygienickými standardy. Tato služba je naší přidanou hodnotou a je klientům standardně poskytována.

 

Rekonstrukce domů/bytů

Rekonstruujeme byty pro skupinu evropských investorů a provozovatelů komerčních, rezidenčních a hotelových nemovitostí. Rekonstrukce a přestavby bytů, a to buď částečné, nebo komplexní jsou díky naší úzké spolupráci s architekty kvalitní, estetické a zároveň funkční. Nebojíme se inovací a nestandardních požadavků.

 

Zprostředkování prodeje nemovitostí

Kromě běžného zprostředkování prodeje a pronájmu zajišťujeme i řešení exekucí a výkup nemovitostí za hotové včetně zadlužených.

 

Financování nemovitostí

Výběr vhodného financování, které bude akceptovat finanční podmínky klienta je jeden z podstatných kroků při koupi nemovitosti. Pro své klienty v případě hypotečního úvěru vybíráme z nabídky všech bank napříč trhem, vypracujeme nezávislé porovnání podmínek a navrhneme nejvýhodnější formu financování. Právě toto zajišťujeme profesionálem, který se na trhu finančního plánování pohybuje od roku 2004 a celé řadě našich klientů pomohl s pořízením jejich vysněné nemovitosti.

 

 

 

 

 

 

^